Jump to content

Feedback

Smmb8463

Recommended Posts

Hi, I have a disadvantage, why every day I make a chance, 0.05 bcd is locked. In my opinion, add 0.05 bcd locked one day.
در تاریخ 3/10/2022 ساعت 9:32 بعد از ظهر، BCGame_POP گفت:

من با تیم توسعه دهنده بررسی خواهم کرد و به زودی در این مورد با شما تماس خواهم گرفت. نباید زیاد طول بکشه 

در تاریخ 3/11/2022 ساعت 9:47 صبح، BCGame_Bob گفت:

@PurpleBTWرفع شده است لطفاً اکنون دوباره امتحان کنید! با عرض پوزش برای ناراحتی

در تاریخ 3/10/2022 ساعت 8:31 بعد از ظهر، PurpleBTW گفت:

با پشتیبانی تماس گرفت تا در مورد آن بپرسد و به روز رسانی نشده است. 24 ساعت گذشته است و من دوست دارم کمی اطمینان داشته باشم!

اسکرین شات 10/03/2022 در ساعت 11.59.40 AM.png

در تاریخ 3/10/2022 ساعت 9:09 بعد از ظهر، s0urce گفت:

سلام! 👋

آیا سعی کرده اید حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید؟

در تاریخ 3/10/2022 ساعت 9:38 بعد از ظهر، PurpleBTW گفت:

من می دانم که این یک مشکل گسترده سایت است و برخی از کاربران دیگر نیز همین مشکل را دارند.

با تشکر!

در تاریخ 3/11/2022 ساعت 12:13 بامداد، BCGame_POP گفت:

هی، تیم ما صفحه برداشت های FTM و همچنین برداشت های FTM را تایید کرد. مشکلی پیدا نشد در 24 ساعت گذشته افرادی داشته ایم که FTM را با موفقیت از وب سایت ما خارج کرده اند.

چه کاری باید انجام دهید؟

1. پس از پاک کردن کوکی‌ها/کش، بررسی کنید که آیا مشکل در پایان شما حل شده است یا خیر.

2. اگر پاک کردن کش کوکی ها کمکی نکرد - مرورگر یا دستگاه دیگری را امتحان کنید.

3. اگر دو مورد بالا جواب نداد. سپس یک ویدیوی کوچک از مشکلی که با آن روبرو هستید ضبط کنید و آن را برای پشتیبانی ارسال کنید. من خودم می روم آن را تأیید می کنم و در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت.

در تاریخ 3/11/2022 ساعت 2:55 بامداد، BCGame_POP گفت:

از اینکه وقت گذاشتید و این را گزارش دادید بسیار متشکرم. به توسعه دهندگان برای حل و فصل اطلاع داد. فردا با یک آپدیت با شما تماس خواهم گرفت. بابت ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی کنید.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...